Test on-line

Zapisy on-line

Poziomy biegłości językowej

Początkujący (A1 - A2)
- ogólny
- biznesowy


Średniozaawansowany (B1 - B2)
- ogólny
- biznesowy


Matura
- podstawowa
- rozszerzona


Zaawansowany (C1)
- ogólny
- biznesowy
- biznesowy na certyfikat


Oferta branżowa dla firm

Konwersacje
- indywidualne
- małe grupy


Zajęcia indywidualne

Intensywny kurs dla wyjeżdżających

Intensywne kursy wakacyjne

RABAT STUDENCKI 10% - Ciągła rekrutacja!

Wybierz ofertę językową

FRA

DEU

ITA

GBR

RUS

ESP

POL

UKRJPN

SWE

PRT

CHN

KOR

SVN

Хорошо знать язык соседа !

Choć od kilku lat w większości szkół podstawowych i średnich nie ma w ofercie edukacyjnej nauki języka rosyjskiego, to jednak niezaprzeczalnym jest fakt, że nadal za naszą wschodnią granicą istnieje rynek, który daje duże możliwości kontaktów handlowych, prowadzenia działalności gospodarczej oraz bardzo atrakcyjnego finansowo zatrudnienia w firmach zagranicznych z krajów Europy zachodniej, otwierających swe przedstawicielstwa w dużych miastach Federacji Rosyjskiej.

Nasza szkoła posiada profesjonalnie przygotowaną ofertę nauki języka rosyjskiego zarówno dla osób zainteresowanych edukacją od podstaw, kontynuacją nauki podjętej przed laty, jak również prowadzących, czy pragnących rozwinąć działalność gospodarczą na rynku wschodnim.

Prowadzimy także kurs przygotowujący uczniów szkół średnich do zdania matury z języka rosyjskiego w wersji podstawowej i rozszerzonej.

Potencjalnym biznesmenom proponujemy kurs przygotowujący do egzaminu na uzyskanie Certyfikatu Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina w Moskwie i Izby Przemysłowo - Handlowej Federacji Rosyjskiej.

Nasza szkoła posiada również ofertę branżową dla firm, a także konwersacje - zajęcia w małych grupach oraz lekcje indywidualne.

Dla zagwarantowania wysokiej jakości nauki, tworzymy grupy uczestników zajęć liczące do 12 osób, a przydział do określonych poziomów językowych (oprócz grupy dla początkujących) odbywa się na podstawie bezpłatnego, weryfikującego wiedzę testu pisemnego z języka rosyjskiego.

Nasi lektorzy mają wieloletnią praktykę w prowadzeniu zajęć na wszystkich poziomach edukacji języka rosyjskiego. Jako nosiciele tego języka, przekazują wiedzę zgodną z realiami jego użycia. Jest to gwarancja satysfakcji naszych uczniów, zdobywających nowe wiadomości, doskonalących umiejętności językowe, ubiegających się o międzynarodowe certyfikaty, w tym Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. A .S. Puszkina w Moskwie.


2005 © Lloyd Woodley - Multi Language Centre | Centrum Języków Obcych | Ul. Narutowicza 86 | tel: 42 678 16 22